+32 728 83 71, +12 397 57 77biuro@expozytor.plul. Piaskowa 2, 32-353 Trzyciąż

Certyfikat ISO 9001:2008

Grupa EXPOZYTOR
  • Strona główna
  • Usługi
  • Spawanie i zgrzewanie

Spawanie i zgrzewanie

Spawanie ręczne na półautomatach metodą MIG.

Zgrzewanie punktowe:

wielkość prądu [A] zgrzewanie stali niskostopowych [mm] zgrzewanie stali nierdzewnej i wysokostopowej [mm]
14,5-240 0,5-6 0,5-3

Spawanie Olkusz - profesjonalnie i szybko

Szeroki zakres usług jest dużym atutem naszej firmy. W ofercie znajduje się między innymi: spawanie, które jest wykonywane ręczne na półautomatach metodą MIG. To znana i skuteczna metoda spawania o wieloletniej tradycji. Tego typu możliwość spawania sprawdza się do łączenia między innymi: miedzi oraz metali niezależnych czy ich stopów. Spaja ze sobą aluminium, a także magnesy. W metodzie MIG spawanie odbywa się za pomocą elektrody topliwej w osłonie gazu, który nie uczestniczy w systemie spawania. Dużym atutem jest możliwość odpowiedniego regulowania parametrów w używanym półautomacie spawalniczym. Jest to bardzo trwała i łatwa metoda spawania. Warto wspomnieć, że tego typu metoda jest dość uniwersalna, a praca możliwa w różnych płaszczyznach.

Spawane aluminium Olkusz charakteryzuje wysoka wydajność oraz stabilność i trwałość połączenia. Istnieje możliwość spawania miedzi. Firma oferuje wysoką jakość oraz estetyczność wykonywanych usług. Klienci bardzo często korzystają z możliwości spawania stali nierdzewnej.

Tego typu prace charakteryzuje odporność na korozję oraz estetyczny wygląd, co jest niezwykle istotne między innymi w przemyśle samochodowym, który bazuje na tego typu usługach. Warto podkreślić, że wszystkie projekty realizowane są z najwyższą starannością, dokładnością, a także dbałością o wykonanie, aby każdy przedmiot poddawany obróbce stał się nie tylko funkcjonalny, ale także estetycznie wyglądał.

Zgrzewanie stali - szeroki zakres usług

Firma oferuje profesjonalną usługę zgrzewania stali oraz blach, indywidualnie dopasowaną do potrzeb klienta. Oferta dedykowana jest do firm pochodzących z wielu, różnorodnych branż oraz odbiorców indywidualnych. Zgrzewanie stali jest możliwe za pomocą użycia nowoczesnych urządzeń. Przed realizacją konkretnej usługi odbywa się bezpłatna wycena, dzięki czemu klient będzie wiedział w jaki sposób zostanie zrealizowana jego potrzeba oraz ile będzie kosztowała. Warto podkreślić, że firma dysponuje nowoczesnymi urządzeniami w parku maszynowym, dzięki czemu istnieje możliwość wykonania nawet bardzo wymagających zleceń dla odbiorców.

Oferta jest niezwykle szeroka, a w jej zakres wchodzi między innymi zgrzewanie stali różnego typu, zgrzewanie stali nierdzewnej, zgrzewanie elementów stali węglowej. Dzięki bogatej ofercie mogą z niej korzystać firmy z różnych branż, między innymi: przemysłu samochodowego, energetycznego, maszynowego, lotniczego. Poza tym realizowane są duże projekty dotyczące ADG.

Jak można zauważyć firma oferuje szeroki zakres usług dotyczący obróbki stali nierdzewnej oraz aluminium czy miedzi. Klienci mogą liczyć na profesjonalne wykonanie usług spawania metodami takimi jak Mig, cięcia stali oraz zgrzewania stali nierdzewnej. Ponadto wszystkie usługi realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów oraz w oparciu o konsultację z klientem i dokumentację projektową stanowiącą podstawę działania. Usługi wykonywane są bardzo terminowo i w atrakcyjnych cenach.