+32 728 83 71 | +12 397 57 77 biuro@expozytor.pl 32-353 Trzyciąż, ul.Piaskowa 2
+32 728 83 71 | +12 397 57 77 biuro@expozytor.pl 32-353 Trzyciąż, ul.Piaskowa 2
Certyfikat
ISO 9001:2008
Najlepsi
#1 w Polsce
Numer #1
systemów wystawienniczych
Masz pytania? Kontakt z nami!

Drukarnia

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy wykonujemy na wszelakich materiałach reklamowych powszechnie wykorzystywanych w reklamie wielkoformatowej : banerach, foliach, papierach, plótnach czy siatkach. Niemal nieograniczone rozmiary druku wielkoformatowego w polaczeniu z kreatywnosci grafików pozwola naszym klientom dotrzeć do wybranej grupy odbiorców, wywierając oczekiwane wrazenia.

Reklama wizualna

Produkujemy niemal wszystkie formy reklamy wizualnej wewnętrznej i zewnętrznej: począwszy od wielkogabarytowych tablic reklamowych poprzez kasetony, potykacze, stojaki plakatowe, prezentery grawerowane po ta niewielkie elementy systemu oznakowania pomieszczeń. Oferujemy uslugi kompleksowego wyposazenia obiektow handlowych w produkty reklamowe i informacyjne.

Opracowania graficzne

Staranne przygotowanie trafionych i niebanalnych projektów graficznych jest pierwszym i niezbędnym elementem skutecznego przekazu reklamowego. Dlatego zawsze zapewniamy naszym klientom pomoc w przygotowaniu opracowania graficznego. Projekty wykonujemy samodzielnie lub na podstawie dostarczonych nam materiałów- zawsze przy pełnym i aktywnym udziale klienta stając się wiernie urzeczywistnić jego pomysły.

Frezowanie / grawerowanie

Grawerowanie laserem to niezmiernie efektowna technika nanoszenia znaków identyfikacyjnych firmy na produkty. Wykonany tą technologią znak sprawia, że produkt nabiera najwyższej jakości i estetyki. Świadczymy usługi grawerowania na metalu, tworzywach sztucznych, szkle, skórze itp.

Cięcie / plotowanie

Oferowana przez nas usługa plotowania pozwala na wycinanie najrozmaitszych form i kształtów z szerokiej gamy folii samoprzylepnych, odblaskowych czy banerowych. Naklejenie tak przygotowanych elementów na powierzchnie reklamy dodaje jej efektowności i zwiększa siłę przekazu reklamowego.

Oklejanie

Oklejamy folią wszystko co możliwe do oklejenia – witryny , podłogi , samochody , autobusy , tablice , itp.